Kniha návštev

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Vladimír Hrinko 17.8.2021 09:02:06

Dobrý den. V pátek 13. srpna jsme byli v Bojnicích. Mám RŮŽI, kožní nemoc. Možná si pamatujete na zlobivá dvojčata. Doporučila jste mi DURISSUS. Mažu si pleť čtyři dny a 80 procent tváře se mi zahojilo. Vyrážky mizí okamžitě. Mám z toho radost a děkuji za Váš produkt. To je zázrak. Antibiotika nepomohly. Ještě jednou děkuji a přijeďte do Františkových Lázních, provedu Vás momentálně nově pod správou UNESCO.

Tomáš Kašuba 21.8.2021 09:40:52

Dobrý deň včera sme sa s rodinkou boli pozrieť v Bojniciach a stretol som tam opäť pána čo tam predáva vaše výrobky. Je to milý pán už druhý krát som nakúpil Durissus je úžasný na kožné poranenia a popáleniny. Zároveň som kúpil aj Viprolan pan mi odporučil na bolesť svalov a kĺbov vcera som naniesol prvý krát dnes druhý a bolesť mizne je to úžasný krém velmi pekne ďakujem za vašu snahu pomáhať ľuďom držím palce a teším sa na váš nový produkt.

Soňa 13.10.2021 19:45:45

Začiatkom septembra 2021 som si pri zámku Bojnice kúpila masť Durissus, keď som okoloidúcky započula pána Motusa povedať, že je okrem iného na hemoroidy. Okamžite som si ju kúpila bez ďalšej diskusie. A môžem povedať, že po mesiaci pravidelného používania sa mi heomoroidy skutočne vstrebali, alebo čo, jednoducho tam nie sú. Ďakujéééémm!!