Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Tibor Dátum: 26.01.2013
Správa: Dobry den,
po 4 mesacnych bolestiach lakta som na vianocnych trhoch nstrafil na vas pripravok Viprolan. Pravdu povediac vobec som tomu neveril, ale po tyzdni mi dlhomesacne bolesti uplne zmizli. Ziaden liek mi tak nepomohol...
Dakujem!!!
 
Meno: Mária Dátum: 13.01.2013
Stránka: opuchy nôh
Správa: Dobrý deň,
prosila by som Vás o radu, či je niektorý Váš ponúkaný produkt vhodný na cievnu nedostatočnosť, spojenú s opuchaním lýtok. Mám aj krčové žily, ale opuchy sa mi teraz objavili, mám veľký tlak v lýtkach.
Mária
 
Meno: Marta Dátum: 07.12.2012
Stránka: http://www.petermotus.sk
Správa: v oktobri som si na jarmoku v NO kupila mast durissus pretoze mam velke problemy s hemeroidmi a bola mi doporucena tato hadia masticka, zatial nepocitujem ziadne zmeny,ale nevzdavam to,poradte mi prosim kto ma s tymto skusenost, dakujem
 
Meno: Ján Dátum: 12.11.2012
Správa: Mal som dlhodobé problémy s bolesťou pravého ramenného kĺbu, ktoré som bol schopný potláčať (zjavne nie liečiť) len pomocou Aflamilu, ktorý som bral denne cca 4 mesiace. Ak som ho vysadil, do pár dní som od už bolestí ledva hýbal rukou, nedalo sa mi ani poriadne spať a bolesť sa pomaly rozširovala aj na lakťový kĺb a zápästie. Vyskúšal som teda Krotolan. Po cca 14 dňoch som už ďalej nič mastiť nemusel. A doteraz tak nerobím, pretože nemám dôvod ...

Nechcem používať veľké slová, ale fakty sú také - dva týždne aplikácie Krotolanu stačili na to, čo som s Aflamilom nedosiahol za 4 mesiace.
 
Meno: eva sabova Dátum: 06.11.2012
Správa: Ďakujem za Viprolan, veľmi mi pomáha pri boľavých kolenách i presilenej ruke.
Keby sa dalo, natriem si ho aj na chlieb.
Len ma mrzí,že v BA ho držia lekárne málo. Kupujem ho v Stupave.
ĎAKUJEM
 
Meno: Peter Motus Dátum: 24.09.2012
Stránka: http://www.petermotus.sk
Správa: Tieto nové dávkovače obsahujú v sebe piest, ktorý na 99% vytlačí prípravok z nádobky. Okrem toho garantujeme obsah 50 ml a 100 ml, prípravky plníme s rezervou cca 5 ml naviac. Nové obaly majú mnoho výhod, napr. hygienické dávkovanie, zabránenie vysychania a oxidovania náplne, zachovanie účinnosti počas doby expirácie, atď.
 
Meno: Dušan Dátum: 21.09.2012
Správa: Prečo ste zamenili tégliky? V terajších nádobkách zostane dosť veľa krému,ktorý sa nedá už vytlačiť.
 
Meno: Katarína Dátum: 03.09.2012
Správa: Oparstop som si kúpila pred pár dňami v Bojniciach.. dnes sa mi spravil herpes :-)) tak som si ho natrela tým krémom... o pár dní napíšem ako zabral, sama som zvedavá..
 
Meno: pivkes Dátum: 01.09.2012
Správa: V Bojniciach som si u Vas kupil Viprolan krem na natiahnutu slachu, vobec mi vsak nepomohol :-((( A este krem Durissus na ekzem, a tiez mi nepomohol ani minimalne. Skoda, veril som tomu.
 
Meno: Ivana Dátum: 19.08.2012
Správa: Zakúpila som si váš výrobok OPARSTOP a hneď po prvom použití som videla zmeny.
Naozaj to pomohlo.
Dakujem.
 
41-50 / 102