Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Betka Dátum: 22.07.2013
Správa: Ja môžem len doporučiť výrobky z hadieho jedu, nakoľko ich pozná a užívam ich keď mám nejake problémy.Sú perfektné.
 
Meno: Dagmar Dátum: 20.07.2013
Správa: Dobrý deň,včera som si v Bojniciach vo Vašom stánku zakúpila celkom nový prípravok,ktorý ešte nieje zaradený vo Vašej ponuke na stránke.Volá sa PROACNOL-je to roztok na akné,jeho účinky sú naozaj skvelé,dcére,ktorá ma veľmi problematickú pleť a vyskúšala radu prípravkov nepomohlo naozaj nič.Preto som Vám veľmi vďačná za túto novinku.Už po dvoch dňoch sa dá na pleti pozorovať rapídne zlepšenie,žiadna mastná a už skoro vôbec zapálená pokožka.Som naozaj veľmi spokojná s jeho účinkom,vrelo budem odporúčať aj ostatným.
 
Meno: Kateřina Dátum: 15.07.2013
Správa: Dobrý den,v Praze jsem si koupila na trhu od Vašeho kolegy Durissus,jsem nadšená. Perfektně hojí záněty. Váš kolega se mi ztratil, kde bych ho mohla najít ? Děkuji za odpověď.
 
Meno: Ondrej Kováčik Dátum: 03.07.2013
Správa: Dobrý deň.
Dňa 1.6.2013 som si vo Vašom stánku na jarmoku v Hnúšti zakúpil hadí krém VIPROLAN so zámerom použiť ho na bolestivé koleno a kríže. V kolene ľavej nohy som už mal také intenzívne bolesti, že som na uvedenú nohu takmer nemohol dostupovať a už som sa zmieroval s tým, že pôjdem zrejme pod ,,nôž".
Mám na uvedenom kolene už cca 10 rokov poškodenú chrupavku na vnútornej strane ale doteraz sa mi to vždy podarilo nejako preliečiť a pokiaľ som si to pravidelne rozcvičoval (drepy a chôdza po schodoch smerom nahor), tak sa mi to darilo udržiavať v pomerne dobrom stave. No v poslednom čase som to dosť zanebal pre bolestivé kríže a tak sa mi to radikálne zhoršilo. Takýto bol môj aktuálny zdravotný stav vtedy, keď som si uvedený krém od Vás zakúpil. Aplikoval som si ho podľa návodu a už po dvoch dňoch som zaregistroval zlepšenie stavu v kolene aj krížoch a po jednom týždni to už bolo celkom super. Kríže som už mal OK a v kolene som pociťoval len malé bolesti ale už som nekríval. Po 7 dňoch som teda prešiel na aplikovanie krému len na koleno a to už len 1-2x denne a teraz po takmer dvoch týždňoch môžem už aj opatrne bežať, čo ma nesmierne teší.
Chcem sa Vám preto touto cestou poďakovať a popriať Vám veľa úspechov a trpezlivosti vo Vašej práci, ktorá prináša úľavu a vyliečenie postihnutým ľuďom.
 
Meno: Michal Dátum: 24.06.2013
Správa: Na ruke sa mi objavila podľa mojej kožnej lekárky alergická reakcia spojená s veľmi nepríjemnými prejavmi. Predpísala mi na to masť s účinnou zložkou založenou na kortikoidoch. Trápil som sa s tým viac ako 2 mesiace, nakoľko masť to len utlmila ale nevyliečila a prejavy sa stále vracali. Pomohla mi až Vaša masť DURISSUS - ktorú mi odporučil otec, ktorý s ňou má tiež dobré skúsenosti. Keby som ju použil skôr, nemusel som sa tak dlho trápiť...
Vďaka
 
Meno: Alena Dátum: 12.06.2013
Správa: dobry den mozem vas poprosit v ktorej lekarni v B.Bystrici predavaju vase vyrobky? potrebovala by som Oparstop dakujem
 
Meno: Ivana Stankovska Dátum: 03.04.2013
Správa: Ďakujem za Vašu masť Oparstop, mávam neskutočné veľké opary od pery až k nosu,ako keď ma poštípe včela. Jedine čo zaberá je Vaša mastička , ktorú dávno sestra doniesla z veľtrhu v Trenčíne. Nosím ju nonstop v kabelke, pre každý prípad.
 
Meno: Peter Motus Dátum: 03.04.2013
Stránka: http://www.petermotus.sk
Správa: Do ČR nezasielame prípravky z dôvodu vysokého poštovného, avšak v ČR je viacero internetových obchodov, ktoré naše prípravky zasielajú, napr. http://www.vylecse.cz/9-kosmetika
 
Meno: Zuzna Mošová Dátum: 02.04.2013
Správa: Dobrý den,chci se zeptat,jestli si můžu objednat u vás mastičky,nebo je zasíláte jen do lékáren kolik stojí poštovné do čr.děkuji s pozdravem Mošová
 
Meno: Peter Motus Dátum: 25.03.2013
Stránka: http://www.petermotus.sk
Správa: Naše prípravky dodávame do lekární prostredníctvom distribučných firiem, preto Vám neviem presne povedať, ktorá ich má. Ak by prípravok nemali, poproste ich aby Vám ho objednali.
 
41-50 / 114