Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Kristína Dátum: 22.05.2012
Správa: Dobrý deň. Moja mamina mala veľké problémy s kĺbmi, bola som už zúfala z toho,pretože jej vôbec nič nepomáhalo, už dlhšiu dobu bola len na analgetikách. Po zakúpeni Krotolanu a jeho používani jej začali bolesti ustupovať. Takže z našej strany veľká spokojnosť a Ďakujem!!
 
Meno: helena Dátum: 13.01.2012
Správa: Dobrý den,již delší dobu mám na ruce ekzém,který mi v kožní ambulanci nedokáží vyléčit.Je to velice nepříjemné.V lékarně jsem si všimla letáčku na Vaše výrobky a po poradě s paní lékarnicí,jsem si koupila durissus hadí mast.Je to pár dní a ekzém zmizel.Děkuji Vám.
 
Meno: ondra Dátum: 01.12.2011
Správa: dobrý den,při návštěvě otevření lázenské sezony v Teplicích v Čechách jsem procházel kolem stánku s vašemi produkty a vyloženě mne nadchli z duvodu že se s přítelkyní zajímáme o bilinky a alternativní léčbu atd.Zajímalo by mne jak se dostat k nabízení vašich produktů.Předem děkuji za informace.
 
Meno: Ernest Dátum: 01.10.2011
Správa: Dobrý deň,
už niekoľko rokov sa trápim s Dnou. Je to choroba, ktorá sa nedá vyliečiť. Najhoršie sú akútne záchvaty, na ktoré síce existuje liek Colchicum-Dispert, ktorý má ale vedľajšie účinky a potlačenie záchvatu trvá asi tri dni. V jednej lekárni mi odporučili masť KROTOLAN. S touto masťou som veľmi spokojný, stačí pri prvých náznakoch si natrieť postihnuté miesto a to sa behom pár hodín ukľudní.
Chcel by som Vám pán Peter Motuz poďakovať za Vašu činnosť. Dúfam, že sa Vám bude dlho dariť a zostanete na trhu, lebo bez tejto masti si už život neviem predstaviť.
P.S. Masť som požičal mojej svokre, aby ju vyskúšala na reumu, teraz mi ju nechce vrátiť, tak si musím kúpiť inú.
 
Meno: Jana Dátum: 15.08.2011
Správa: Dobrý den, musím říct, že jsem zprvu pochybovala, jestli by mi mohlo něco pomoct, ale už JEN po třech aplikacích Vaší hadí masti DURISSUS se mi začala ztrácet boule, kterou jsem měla po odstranění znaménka. Předtím jsem zkoušela měsíčkovou mast, ale až DURISSUS mi opravdu pomohl. Proto Vám fandím a přeju další a další spokojené "zákazníky" jako jsem já. Můžu říct, že Vaše přípravky "vychvaluju do nebe" a to nepřeháním. DĚKUJU a hodně úspěchů.
 
Meno: Gia Dátum: 18.03.2011
Správa: Používam Durissus s veľmi dobrými výsledkami na chodidlá, na ktorých som mala suchú kožu a mi pravidelne objavovali suché, neskôr šupinaté mapy, čo bolo veľmi nepríjemné. Aktuálne sa tieto prejavy úplne stratili a moje chodidlá sú úplne hladučké. Krém Durissus používam každý večer a natieram ním nohy po sprchovaní. Vďaka.
 
Meno: Mgr. Daniela Pajtova Dátum: 26.02.2011
Správa: Dobry den. Srdecne vas pozdravujem. Z televizie som sa dozvedela o využití hadieho jedu vo farmaceutickom priemysle a som veľmi rada, že sa tomu venujete. Už 10 rokov mám problem. ked si vezmete, ze mam len 30 rokov, tak tretinu zivota sa trapim. Neviem sa zbaviť kožného ekzému, ktorý sa mi len zväčšuje. Ruky potrebujem, mam dve male deti...Doktorka mi dava hormonalne maste, ktore riesia všetko len na chvilu. Pomožte mi prosim.
 
Meno: Helena Dátum: 20.02.2011
Správa: Prajem vela uspechov v práci a výrobe tak učiných masti.Su výborné.
 
Meno: Vanesa Dátum: 28.01.2011
Správa: Dobri den.Veľmi ma zaujala vaša stranka.Je to veľmi pekne ak chcete pomahať ľudom a pritom nezabijate zvierata.Chcela by som sa opytať kedže ma veľmi zaujimaju hady aku školu je potrebne vyštudovať a kde sa nachadza.Sama som aj doma mala hada menšieho vzrastu pretože som začiatočnik. Konkretne to bola užovka tygrovana.a taktiež by som sa chcela opytať či existuje nejaky pripravok na pigmentove škvrny.prajem vam malo uhryznuti a veľa peknych zažitkov s vašimi milačikmi.Za poskytnutie informacii dakujem.
 
Meno: Maroš Dátum: 13.08.2010
Správa: Ahojte dnes som v ZOO Bojnice kúpil masť DURISSUS.Roky mám problém s kŕčovými žilami a už som skúšal všetko možné - nič nezabralo. Dúfam, že moje hľadanie toho správneho medikamentu dnes skončilo!!! Dám vedieť ako to dopadlo. Ahojte Maroš.
 
41-50 / 87