Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Miroslav Dátum: 11.11.2014
Správa: Priamo u pána Motusa v Jablonici som si kúpil Oparstop. Môžem len odporučiť. Behom 2 - 3 dní mi zostala na pere len maličká chrastička, nič lepšieho som nemal a že som toho skúsil kopec.
 
Meno: Eliška Dátum: 26.10.2014
Správa: PROACNOL - ve Strakonicích na pouti jsem si od pána koupila proacnol, moc jsem tomu nevěřila, ale už ho používám téměř měsíc a je to opravdu hooodně znát. Samozřejmě se mi občas nějaký pupínek udělá, ale je to o 100% lepší! Doporučuji!!!!
 
Meno: Pengobatan gonore Dátum: 18.03.2016
Stránka: http://goo.gl/3Dxrbk
Správa: let's lackluster continue for the sake of their future goals

http://goo.gl/lF7cWP
http://goo.gl/5ctg6V
http://goo.gl/tygzDg
 
Meno: Karin Dátum: 09.10.2014
Správa: Dakujem pánovi,ktorý ma oslovil taktiez v Bojniciach,vlozil mi do dlane letacik ,manzel bol skepticky,ze aky sarlatan,ale ja som si cez web objednala proacnol pre mojho 15 rocneho syna,ktory mal fakt tazke akne a behom mesiaca je na nepoznanie.Krasne sa mu tvar vycistila,akne sa prestava tvorit a dokonca aj stare jazvicky sa mu pekne vyhladili.Dakujem panovi,ze vyraba tieto pripravky su fakt super a mozem len doporucit.
 
Meno: Radmila Pavlíková Dátum: 18.09.2014
Správa: Dobrý deň,
v Bojniciach sme kúpili PROACNOL a sme veľmi spokojní - výborná vec. Dcére aj mne sa upravil tonus tváre. A manžel to používa ako vodu po holení. Verím, že prípravok veľmi pomôže aknóznej pleti, mne sa dokonca stiahli aj pigmentové škvrnky, ktoré som si priniesla od mora.
Doporučujem.
S pozdravom Radmila
 
Meno: Zuzana Dátum: 13.09.2014
Správa: Dobrý.Ešte sa chcem spýtať či sa dajú výrobky zakúpiť v niektorej z lekárni v Topoľčanoch???
Ďakujem
 
Meno: Zuzana Dátum: 13.09.2014
Správa: Dobrý deň.Som z tých ľudí,ktorých aj po 30tke trápi akné.Tak Keď sme boli na výlete v ZOO Bojnice som zaregistrovala pána,krotý tam predával tieto výrobky.Zobrala som si letáčik a celú dobu mi to chodilo po rozume.Keďže som už vyskúšala všeličo a stále rovnaký výsledok.Zakúpila som si PROACNOL a veru nebanujem!!!!!Používam ho cca 2 týždne a zmena je veru riadna.Už nemusím ani na kožné!!!!!Kde som chodila každé 2 týždne!!!A nič.Ale toto je úplne super.Už nič iné používať nebudem!!!!!!Môžem len doporučiť!!!!Ďakujem pánovi predajcovi,že ma s ponukou oslovil!!!!
 
Meno: adrian Dátum: 10.08.2014
Správa: dakujem panowi z Bojnic,sme s wašimi príprawkami welmi spokojný!!!hned po prwom použiti KROTALANU som cítil zlepšenie!!!možem len doporučit!!!
 
Meno: Peter Motus Dátum: 08.07.2014
Správa: Všetky prípravky sú voľnopredajné v lekárňach na celom Slovensku a v Českej republike.
 
Meno: Kamila Dátum: 02.07.2014
Správa: Dobrý den,
koupila jsem si proacnol a je to parádní záležitost. Už po jednom použití se to začalo zlepšovat. Do týdne bez známky po akné :) Fakt bezva věc
 
41-50 / 143